Киберспорт

XRON: «Батьки допомагали і позитивно ставилися до цього»

XRON: «Батьки допомагали і позитивно ставилися до цього»

Цієї неділі, у Даласі пройшов чемпіонат світу з нової гри у серії Quake Quake World Championship 2017. Турнір проходив паралельно у двох форматах: дуелі та командні сутички. Переможцями серед колективів вийшла четвірка 2z — до складу якої увійшли 4 наймолодших учасників турніру, вони заробили . У дуельному етапі чемпіонство отримав білорус Микита Марчинський, на прізвисько clawz, який також входить до вищезгаданого колективу. Таким чином обидва чемпіонських титулів залишилися в активі команди 2z. Редакція Sport.ua взяла інтерв'ю у ідейного натхненника команди, українця — Дмитра «XRON» Сахарчука, в якому гравець розказав свої враження від чемпіонату, поділився подробицями підготовки до турніру і як батьки поставилися до кіберспортивного хобі хлопця. 

Які взагалі враження від турніру такого рівня? Чим здивував чемпіонат?
Тільки позитивні емоції. Дуже задоволений що отримав візу і загалом організація і масштаб чемпіонату залишив дуже приємне враження. 

Командою 2z ви здобули перше місце на чемпіонаті. Скажи будь ласка, хто був найбільш проблемним суперником? 
Головним конкурентом була команда NOTOFAST і на тренуваннях у нас з ними завжди були результати 50 на 50, але дуже задоволений, що в найважливіший момент ми зіграли краще. 

З дуелями в принципі зрозуміло — це свого роду шахи. Проте командні сутички набагато хаотичніші. Ви якось одне з одним координуєтесь, чи у вас є координатор — одна особа? 
Тут головне комунікація і командна робота, кожен дає максимальний обсяг інформації за рахунок якого ми вже приймаєм рішення і підстроюємся один під одного. У нас немає чіткого лідера. 

XRON: «Батьки допомагали і позитивно ставилися до цього»

Як ви готувалися до турніру, розкажи будь ласка про ваш тренувальний процес. 
Кожного вечора тренування проти інших команд, по 4-6 годин. Неділя вихідний. 

Повертаючись до дуелей, у плей-офф ти зазнав поразки лише від свого ж товариша по команді — clawz. Що завадило тобі перемогти? Чи сильно ти засмутився, коли покинув дуелі? Якби на твоєму шляху був би не clawz, як би далеко ти зміг дійти? 
clawz — зараз найсильніший гравець в дуелі, тому він і виграв весь турнір. Я не сильно засмутився, бо пріорітет стояв на командну дисципліну. Якби суперником був би не clawz, були б дуже високі шанси на попадання в топ4, а далі було би видно. 

Хто тебе здивував з учасників турніру своїм виступом? З поганого боку і доброї сторони. 
clawz здивував з доброї сторони. Виступив на максимумі своїх можливостей. З поганого боку ніхто не запом'ятався.

Найбільш популярним героєм турніру стала Sorlag, а зброєю — шафт. Вони імбалансні чи залежить в першу чергу від виконання? 
Скоріш за все від виконання, але на високому рівні ці речі явно виглядають сильнішими ніж інші, тому буду чекати майбутніх патчів і змін. 

Ти представник молодого покоління Quake і ви здобули перемогу у командних сутичках в той час, коли clawz — у дуелях. Тим не менш, цьогорічний QuakeCon був майже повністю представлений "старою школою". Ваш результат показує що їх час вже пройшов? Чи вік не впливає на якість гри?
Не думаю, що вік впливає на якість гри. Поки що дуже мало нових гравців але приємно що ми бачимо більше нових імен. Думаю що в майбутньому залишиться так само багато представників старої школи. 

Як твої батьки і рідні ставилися до твого заняття, до цього турніру? 
До цього турніру (батьки)допомагали і позитивно ставилися до цього, думаю тепер підтримки буде тільки більше. 

Який взагалі потенціал у Квейку як у кіберспортивної дисципліни? Має шанси прижитися?
Думаю має шанси, все покаже час, поки що гра навіть офіційно не вийшла але вже показує себе з хорошої сторони. 

Чи не заважала вам, гравцям, така щільність ігор і малий проміжок між командними сутичками та дуелями? 
Мені навпаки здавалося, що дуже багато часу перерви і хотілося б поскоріше розпочати гру, бо завжди неприємно просто чекати.

Чи не думаєш ти що справжній фінал по накалу пристрастей був у матчі Кулера та Клавза?
Думаю що клавзу не було рівних на турнірі і гра з кулером була достатньо легкою, просто була неприємна поразка на першій карті.

До кінця року буде ще два турніри по Квейку. Чи не має якогось відчуття що вже всього досяг, після такої перемоги, чи хочеться ще?
Немає такого відчуття. Хочеться ще.

Чи формат турніру тебе влаштовує — Single Elimination?
Хотілося б бачити double elimination на майбутніх турнірах.

На що витратиш свої призові?
Поки що не знаю.

Related Articles

Добавить комментарий

Back to top button
Close